Kolejne zwycięstwo z GKS Liwocz Szerzyny

Pomimo dobrze układającego się meczu straciliśmy gola już w 24 minucie i musieliśmy gonić wynik. W 36 minucie po faulu naszego zawodnika w ich polu karnym mieliśmy karny który wykorzystał Sławomir Śmigacz tym samym doprowadzając do remisu.

Druga połowo również nie układała się po naszej myśli ponieważ znowu straciliśmy gola i musieliśmy gonić wynik, ale przeciwnik po raz kolejny sfaulował w polu karnym i również Sławomir Śmigacz doprowadził do remisu.

Dwie minuty później (78 minuta) Łukasz Juruś ładnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza i objęliśmy pierwszy raz w tym meczu prowadzenie 3:2 i ten wynik utrzymał się do końca spotkania.

Mieliśmy sporo sytuacji bramkowych lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać, ale z meczu wyszliśmy zasłużenie zwycięsko.