Łatwe zycięstwo z Kobylanką

Nasza drużyna źle zaczęła mecz przegrywając już w 18 minucie po pięknym strzale zawodnika z Kobylanki ale szybko się otrząsneliśmy i Lukasz Dyląg w 31 minucie wyrównał wynik spotkania na 1:1. Wynik w końcówce pierwszej polowy na 1:2 ustalił Sławomir Śmigacz strzelając rzut karny.

W drugiej połowie LKS Grudna Kępska nie wypuszczała przeciwników z ich połowy cały czas atakując i strzelając bramkę za bramką.

W 49 minucie wynik na 1:3 podwyższył Lukasz Dyląg strzelając w róg bramki.

Wynik na 1:4 w 64 minucie podwyższył Łukasz Setlik wychodząc sam na sam z bramkarzem strzelając w róg bramki.

Kolejną bramkę dla Grudnej (1:5) strzelił Daniel Budziak pakując z główki piłkę pod poprzeczkę.

Pięknie po zmianie na boisku zameldował się Paweł Fejklowicz strzelając w 83 minucie pod poprzeczkę i podwyzszając wynik na 1:6.

Wynik spotkania na 1:7 ustalił Jan Budziak wykonując w 89 minucie rzut karny oddając piękny strzał pod poprzeczkę w środek bramki.