Kolejne zwycięstwo z Racławicami

W dniu dzisiejszym nasz zespół podejmował drużynę Olimpijczyk Racławice i bardzo szybko wyszliśmy na prowadzenie po rzucie karnym którego pewnie wykonał Sławomir Śmigacz.

Kolejny gola dla naszej drużyny padł po bramce samobójczej przy rzucie rożnym i już prowadziliśmy 2:0

Kilka minut później po nieporozumieniu obrońcy z bramkarzem goście strzelili kontaktowego gola a przed końcem pierwszej połowy zdołali wyrównać po rzucie wolnym.

Na drugą połowę wyszliśmy zdeterminowani i dzięki genialnemu podaniu Adama Kani został wypuszczony sam na sam z bramkarzem Sławomir Śmigacz który pomiędzy nogami strzelił gola bramkarzowi.

Ostateczny wynik spotkania to 3:2 dla nas i zdobywamy kolejne cenne 3 punkty.