Wysoka porażka z Victorią

W dniu dzisiejszym podejmowaliśmy zespół Victorię Śnietnicę w trudnych warunkach pogodowych i na nieprzyjaznym terenie. Pomimo bardzo szybkiej strzelonej bramce bo już w 1 minucie przez Krzysztofa Gawlaka również szybko straciliśmy bramkę minutę później! W kolejnej minucie to my znowu wyszliśmy na prowadzenie po strzale Adama Kanii i w 3 minucie wgrywaliśmy już 1:2.

Wynik na 1:3 podwyższył Sławomir Śmigacz popisując się pięknym strzałem z dystansu pod porzeczkę po błędnym wybiciu bramkarza gości wprost pod jego nogi.

Kolejną bramkę dla naszej drużyny strzelił Adam Kania po dośrodkowaniu Łukasza Setlika ale również szybko straciliśmy bramkę.

Kolejne podwyższenie wyniku dał nam Krzysztof Gawlak lobując bramkarza i dając nam jeszcze większe prowadzenie bo wygrywaliśmy już 5:2.

Niestety od tego czasu nasza drużyna przestała praktycznie istnieć bo traciliśmy bramkę za bramką a napastnicy gości przedzierali się przez naszą obronę bez żadnych problemów.