Zwycięstwo z Kwiatanowicami

W dniu dzisiejszym nasza drużyna na inaugurację sezonu grała z Kwiatanowicami i bardzo szybko objęła prowadzenie bo już w 5 minucie po strzale Adama Kani.

Na kolejną bramkę również nie trzeba było długo czekać bo w 9 minucie po rzucie rożnym i strzałem głową wynik podwyższył Daniel Budziak.

Kolejna bramka również wisiała w powietrzu i w 15 minucie pięknym podaniem został wypuszczony Sławomir Śmigacz który wyszedł praktycznie sam na sam z bramkarzem i mocnym strzałem pod porzeczkę pokonał bramkarza. Ten sam piłkarz kilka minut później miał podobną sytuację lecz przestrzelił.

W końcówce pierwszej połowy goście po rzucie wolnym strzelili gola i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1.

Druga połowa naszej drużyny była zupełnie inna, nie potrafiliśmy współpracować na boisku i zrobiła się gra chaotyczna ale po pięknym podaniu Łukasza Jurusia w 70 minucie pomiędzy obrońcami został wypuszczony Sławomir Śmigacz który również odegrał w środek pola i przeciwnik wbił sobie samobója.

Zaledwie cztery minuty później Grzegorz Gawlak podwyższył wynik na 5:2 lobując bramkarza.

W końcówce spotkania po błędach w obronie goście strzelili drugiego gola i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:2.