Sparingpartner Starsi Juniorzy KS Biecz pokonani

Pomimo bardzo trudnej nawierzchni udało nam się wyjść zwycięsko w meczu z Starszymi Juniorami KS Biecza.

Pierwszego gola dla naszej drużyny po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym trafił Adam Kania.

Drugiego gola niestety nie zaobserwowałem kto strzelił i niestety nie mogę wpisać strzelca (strzelcem okazał się być Daniel Budziak)

Trzeciego gola strzelił Śmigacz Sławomir wyprzedzając bramkarza i kierując piłkę do pustej siatki.

Na czwarty gol również nie trzeba było długo czekać, pięknym prostopadłym podaniem popisał się Patryk Wszołek wypuszczając Śmigacza Sławomira sam na sam z bramkarzem i wpakował obok bramkarza piłkę pod poprzeczkę.

Gospodarze w drugiej połowie mieli rzut karny który przestrzelili, ale w końcówce meczu po naszej stracie w ataku i ich szybkiej kontrze strzelili honorowego gola.

Na zakończenie meczu Grzegorz Gawlak przechwycając piłkę po błędach obrony gospodarzy wyszedł sam na sam z bramkarzem strzelając pięknego gola od poprzeczki.

Na pochwałę zasługuje również nasza obrona która skutecznie powstrzymywała ataki gospodarzy.

Więcej informacji pod tym linkiem: http://grudna-kepska.futbolowo.pl/friendly/game/194795