Zwycięski sparing z Naftą Kryg

Dzięki świetnemu podaniu Mariusza Czyża pomiędzy obrońcami Sławomir Śmigacz wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzelając w róg bramki dał Grudnej prowadzenie.

Drugiego gola dla Grudnej z dystansu strzelił Grzegorz Gawlak.

W 51 minusie Nafta strzeliła gola kontaktowego lecz kilka minut później Grzegorz Gawlak strzelając w okienko bramki nie dając szans obrony bramkarzowi podwyższył wynik spotkania na 3:1

Kilka minut później Dawid Gucfa skierował piłkę do bramki i ostateczny wynik spotkania to 4:1.

Mieliśmy sporo sytuacji bramkowych lecz nie potrafiliśmy wszystkich wykorzystać, również mecz został zakończony w ~70 minucie z powodu słabej gry Krygu i zdenerwowania ich trenera który również sędziował mecz.